Úvodná strana >

Franchise

Zaujala ťa naša metóda a rozmýšlaš nad vzájomnou spoluprácou?

 

Direct Method je vynikajúcou príležitosťou pre vlastné podnikanie. Ponúkame kvalitný produkt, s ktorým má dlhoročné skúsenosti už 60 jazykových škôl na Slovensku a v Česku.

Sme preto silnou firmou, ktorá ti s rozbehom vlastného biznisu pomôže.

 

Ako sa môžem stať partnerom Direct Method?

 

Direct Method je licenciou chránená metóda - učiť ňou môžu len naše partnerské školy. Ak si začínajúci podnikateľ, tak ti poskytneme celkové know-how pre začiatok tvojej jazykovej školy. Môžeš sa na nás obrátiť kedykoľvek počas rozbehu alebo samotného fungovania tvojho podnikania, radi ti pomôžeme. 

 

Direct Method je vhodná pre: 

 

  • existujúce jazykové školy, ktoré hľadajú inovatívne produkty a jazykové programy pre svojich študentov a celkové podnety pre ďalší rozvoj podnikania
  • podnikateľov, ktorí majú záujem otvoriť si vlastnú vzdelávaciu spoločnosť s licenčnou ochranou trhu a osvedčenými unikátnymi produktami
  • učiteľov/lektorov, ktorí majú záujem využívať vo svojej výučbe inovatívne produkty

 

Pre začiatok spolupráce  je potrebné mať firmu (živnosť alebo s.r.o) na Slovensku alebo v Česku, vstupný kapitál a chuť podnikať.

Vzájomne sa dohodneme na území, kde budeš vyučovať (buď okres alebo mesto) a na type zmluvy (štandardná alebo exkluzívna). Pri štandardnej zmluve môže byť v jednom meste/okrese viacero partnerov, pri exkluzívnej zmluve iba ty. 

Po podpise zmluvy sa stávaš naším licenčným partnerom, ktorý môže s Direct method podnikať. 

 

Ako náš licenčný partner získaš:

 

  • celý štartovací balík know-how pre úspešné zvládnutie podnikania
  • komplexné vstupné školenie
  • metodickú a marketingovú podporu

 

Vstupné a licenčné poplatky

 

Pre úspešný štart tvojho podnikania ti stačí zaplatiť len dva poplatky:

1. Poplatok za úvodné školenie vo výške 690€ bez DPH. Tento poplatok je jednorazový.

2. Licenčný poplatok, ktorého výška závisí od veľkosti regiónu (mesta/okresu), v ktorom chceš učiť, a od typu zmluvy (štandardná/exkluzívna). Platí sa raz ročne.

 

Žiadne iné poplatky neplatíš, ale ďalšie vstupné poplatky môžu súvisieť so založením jazykovej školy, ako sú napríklad cena za prenájom priestorov alebo mzdy lektorov. Ceny učebného materiálu sú poskytované vydavateľom v aktuálnom cenníku.

 

Chceš nadviazať spoluprácu či potrebuješ viac informácií?

 

Kontaktuj nás na čísle +421 907 828 846 alebo cez email hrusovska@empire-skola.sk a radi ti odpovieme na všetky tvoje otázky. 

Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu s týmto súhlasíte.