Úvodná strana >

Pre študentov

S Direct Method sa naučíte tieto jazyky:

Anglický jazyk

Nemecký jazyk

Španielsky jazyk

Taliansky jazyk

Ruský jazyk

Francúzsky jazyk

Portugalský jazyk

Poľský jazyk

 

Konečne  rozprávate

 

Vďaka princípu učenia Direct Method založenému na tom, ako se učíme materinský jazyk, sú hodiny rýchle a dynamické a vedú študentov k aktívnemu používaniu cudzieho jazyka. 

V prvnej rade je zameraný na rozprávanie. Čítanie a písanie prichádza až následne.

Ako v praxi vyzerajú naše hodiny?

 

  • Dynamickosť - ​budeš maximálne sústredený na výučbu
  • Komunikatívnosť - rozprávaš viac než lektor
  • Praktickosť - učíš sa frázy bežného života
  • Efektívnosť - dosahuješ reálne výsledky v krátkom čase
  • Profesionalita - si stále v obraze podľa plánu výučby
  • Zábava - užívaš si hodiny plné srandy a pohody

 

Funkčnosť má svoje pravidlá

 


Jasným odlišujúcim prvkom je simulovanie cudzojazyčného prostredia, v ktorom sú študenti nútení rozprávať až 6x častejšie ako pri tradičných metódach. Z toho dôvodu sa tvoria menšie skupinky, aby mal každý dostatočný priestor prejaviť sa. Výsledkom je odbúranie strachu z rozprávania, získanie potrebného sebavedomia a oveľa lepšie porozumenie hovorenému cudziemu jazyku.
Spôsob učenia je prirodzený, ako pri malých deťoch osvojujúcich si materinskú reč – najprv len opakujú slová a spojenia, neskôr začnú chápať ich význam a nakoniec vedia sami zostavovať vety.
Gramatika je vysvetľovaná priamo v praxi v reálnych situáciách. Písanie diktátov a nácvik odposluchu sú preto len doplnkové aktivity.

PARTNERSKÉ ŠKOLY

Online zóna

 

Súčasťou metódy Direct Method je aj vzdelávacia online zóna. Študenti si v nej môžu precvičiť svoje vedomosti interaktívnou formou. Okrem toho sú k Direct Method for English dostupné dve aplikácie a to WORDS ( pre preklady a nahrávky slovnej zásoby) a PRACTISE ( na revíziu slovnej zásoby pred skúškou). Knihy ďalej obsahujú QR kódy, ktoré umožnia študentom rýchle presunutie  na online cvičenia, videá, či mobilný aplikačný obsah - ktorý sa práve preberá v knihe.

Naučiť sa cudzí jazyk nebolo nikdy jednoduchšie!

Vstúpiť do online zóny

Aby sme Vám mohli ponúknuť kvalitné služby a pokročilé funkcie, využívame cookies. Prehliadaním tohto webu s týmto súhlasíte.